Şikayet Kutusu

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Sokak Köpeklerini Alıyor

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Sokak Köpeklerini Alıyor – Arkadaşlar yardımınıza desteğinize ihtiyacım var ….Büyükdere mah tıp fak tarafında hepimizin bildiği Sibirya kurtlarımız var bebekliklerinden beri mahalle tarafından büyütülen sokak köpeklerimiz .bilen bilir çok uysal Can’lar kimseye saldırmazlar .bugün ben evde yokken belediye gelmiş köpekleri alıp götürmek istemişler sözüm ona bir çocuğa saldırmışlar :((((( ki komple yakan ne olur bizi yönlendirin destek olun yalvarıyorum 😔😔😔😔😔 başka yerde yaşayamazlar, belediye kafasına göre sorup sormadan böyle birşey yapamaz yapmamalı 👿👿👿👿.oradaki esnafa ve mahalle halkına lütfen danışın yorumları dinleyin .birisi şahsına takıntılı diye söylediği yalanla lütfen hareket etmeyin .olan bizim gözümüz gibi baktığınız herkesin maskotu sevgilisi olan bu köpeklere olmasın .lütfen şikayet eden şikayet etme konusunu delilleriyle ıspatlasın rica ediyorum

Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Merhabalar tlf üzerinde okey 101 face üzerinde giremiyorum neden acaba

  2. 30.11.2017 saat 11.10 da odunpazarı belediye otobüslerinin toplanma alanı (sgk önü) resmen bir vahşete sahne oldu. belediyenin çalışanları sokak köpeklerini öyle vahşice araçlarına dolduruyordu ki… içler acısı. bir çalışan boynuna halka geçirmiş, diğeri köpeği tek ayağından havaya kaldırıyor ve köpeğin gözünden yaşlar geliyor. nasıl bir çalışma ahlakı nasıl bir vicdan? belediyenin şikayet hatları hiçbir şekilde ilgilenmiyor.. çalışanlar (aynı köpekleri toplayanlar gibi) ruhsuz ve ilgisiz. eskişehire hiç yakışmayacak sahnelere sebebiyet verdiğiniz için yazıklar olsun #odunpazarıbelediyesi yazıklar olsun sizin ahlakınıza yazıklar olsun vicdanlarınıza.

  3. KUPELI KOPEKLERI Sümer mah wil’es women spor un önünde Eskişehir Odunpazarı belediyesi tarafindan 04.04.2018 tarihi itibariyle toplanmaya baslamis. Esnafin baktığı kupeli, sakin yaşlı bir köpeği şikayet var gerekçesiyle veteriner hekim olmadan gereksizce iki tane narkotik iğne atılmak suretiyle almıslar. iğneler den biri ciğer kısmına isabet etmiş. Şikayetin doğruluğunu araştırmadan nasıl olurda bir canı tehlikeye atarlar. Etrafta ruh hastaları dolu. Yok sokagim köpek doldu uyayamiyorum, yok bana saldırdı, bana havladi. Bu gibi şikayetleri degerlendirirken araştırmaları gerekiyor. Acaba bu kopekler niye hiç bize saldirmiyorlar. Çünkü şikayet edenlerin ruhları hasta gerçekten. Bu dünya insanlara ait değil. Her şikayet araştırılmadan pat diye veteriner hekimsiz ignelerle canlar alınıyor. Ki hasta ve yaşlı olanlarında bir daha iğne dolayısıyla uyanamama riskleri çok fazla.İnsanlik mi bu ya. Böyle bir yasal hakları yok. Ayrıca o toplama ekibindeki arkadaşlar o kadar amatör ve merhametten bihaber ki yaptıkları iş konusunda eğitimleri yok, insanliklarida yok. Palas pandiras sanki koli yükler gibi atıyorlar hayvani arabaya. Bir sene önce iki gece boyunca üzüntüden ağlattılar beni. Kışın karda uzanmis yürüyemeyen bir köpek için aradım. 2 saat sonra teşrif ettiler. Toplama ekibindeki çalışanın bana söylediği şimdi götürcez orda da soğuk betonun üstünde yatacak sabaha kadar veteriner yok yani karda yatmasıyla farkida yok dedi. Ne yapsaydım hayvan yürüyeyemiyo donup ölsemiydi sabaha kadar dedim. Sonra sakin hayvani bile boynuna ipli aparatlarını geçirerek havaya kaldırıp arabanın içine attilar. O hayvanın havada ipin ucunda çığlıkları ve bana bakışını hiç unutamıyorum. Gece boyunca ağlayıp telefondaki görevliye yalvardım. Nolur üstünü örtün üşümesin diye. Allah razı olsun telefonda ki Tolga bey beni sabırla sakinlestirmisti. Bir daha başıma böyle bir olay gelse asla belediyeyi güvenip aramam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı