Kullanıcı Yorumları

Solusitan tozu nedir, nerede bulunur?

Solusitan tozu nedir, solusitan tozu nerede bulunur ve solusitan tozu nasıl kullanılır şeklindeki sorular son zamanlarda hayli sorulur oldu. Arkadaşlar öncelikle solusitan tozu nedir sorusuna yanıt vermek istiyoruz.

Solusitan tozu nedir?

Solusitan tozu; Avrupa için özel olarak üretilmiş olan bir lif karışımıdır. içinde doğal poly-d-glucosamine ve diğer aktif maddeler bulunuyor. Solusitan tozu hammaddesi piyasadaki diğer poly-d-glucosaminelerin aksine kokusuz ve tatsız olması için ayarlanmıştır. Ayrıca solusitan tozu bodyview firması tarafından hazırlanmıştır.

Solusitan tozu nerede bulunur?

Solusitan tozu nerede bulunur sorusuna gelecek olursak internet üzerinde solusitan sitelerinde satışı yapılmaktadır ancak son zamanlarda solusitan tozu satışı dikkat ettiğim kadarıyla durmuş gibi. Nedenini bilmiyorum ama daha çok solusitan kapsül veya tablet halinde satılmaktadır. Bir ihtimal çevrenizdeki eczanelerde veya aktarlarda da solusitan tozu bulabilirsiniz.

Siz de bu başlık altında solusitan tozu ile ilgili görüşlerinizi, yorumlarınızı veya şikayetlerinizi paylaşmak istemez misiniz? Güzel ve sağlıklı günlerin sizlerin olması dileklerimizle..

Related Articles

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close