101 OKEY PLUS Şikayet Ediyorum Fakat Sonuç “SIFIR”

Ben zannedersem 10 yıldan fazla bir süredir Facebook üzerinden 101 okey plus oynayan biriyim. Ufak tefek şikayetlerim olduysa da genelde kulak asmadan geçtim. Şimdi ise facebook 101 okey plus ile ilgili yaşadığım bir sorunu şikayet olarak dile getirmek istiyorum.

101 Okey Plus Hayranıyım

Sıkı bir takipçiyim ve her gün birkaç defa girip oyun oynuyorum. Şimdiye kadar birkaç hesap değiştirdim. Kimi hesabımın şifresini unuttum, kimisi çalındı ve bugüne kadar oynadığım hesabım ile son 3 yıldır hiç bir problem yaşamadım.

Hesabımda 3.5 Milyon çip vardı. Bu çipleri kazanmak hiç kolay olmadı ve sistem öyle bir işliyor ki sanki seni belirli bir sınır aralığının ötesine geçirmiyor. Bu durumu Zynga’nın resmi sitesinden şikayet bölümünde dile getirdim fakat olumlu / olumsuz hiç bir şekilde dönüt alamadım.

101 Okey Plus Şikayetleri

Bu nedenle buradan da yazarak bu durumu insanların bilmesini istiyorm. Siz de bu şekilde bir sorun yaşadıysanız bunu Zynga‘nın resmi internet sitesinden veya Şikayetvar.com’dan veya ŞikayetKutusu.net’ten paylaşarak çözüme kavuşmasına yardımcı olunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün