Odunpazarı Belediyesi Şikayet Hattı

Odunpazarı Belediyesi Şikayet Hattı, Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Şikayetleri başlıklı konu altında siz de Odunpazarı Belediyesi ile ilgili yaşadığınız sorunları dile getirebilirsiniz. – odunpazarı belediyesi şikayetleri

Eskişehir’de Odunpazarı ilçesine verdiği hizmetlerle gündemde olan Odunpazarı Belediyesi çalışanları ile ilgili zaman zaman sorunlar yaşanmaktadır.

Odunpazarı Belediyesi Şikayet

Siz de aşağıdaki yorum bölümünde Odunpazarı Belediyesi Şikayetleri paylaşabilirsiniz. Bir başka şikayet sitesine gitmek için şuraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca Odunpazarı Belediyesi Beyaz Masa’yla da paylaşabileceğiniz şikayetleri 444 26 00 numaralı hattı arayarak dile getirebilirsiniz.

Beyaz Masa nedir?

Değerli misafirler, beyaz masa belediyeler tarafından oluşturulan ve halkın sorunlarını çözme adına çalışmalar yürüten bir birimdir.

Türkiye’nin hemen her belediyesinde bulunan Beyaz Masa ekipleriyle birlikte sorunlarınıza çözümler bulabilirsiniz.

Güncelleme: Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Beyaz Masa telefon numarası 444 26 00′dır.

Aşağıdaki yorum bölümünden de Odunpazarı Belediyesi ile ilgili yaşadığınız sorunları paylaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Etiketler

Bir Yorum

  1. Kırmızıtoprak mahallesinde oturmaktayım. Normalde sürekli toparlanması gereken geri dönüşüm çöperi son 1-2 haftadır maalesef toplanmıyor. Acaba odunpazarı belediyesi ne iş yapıyor? Millet oyunu neden verdi bu başkana ? Yan gelip yatması içi nmi? Lütfen çöpler ibir an önce toparlayın. Saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün