Odunpazarı Belediyesi

Odunpazarı Belediyesi

Odunpazarı Belediyesi

18 Yorum

 1. SN:YETKİLİLER

  SOKAĞIMIZIN 3 AYDIR YANMAYAN SOKAK AYDINLATMALARI DEFALARCA BİLDİRİLMESİNE RAĞMEN BUGÜNE KADAR İLGİLENEN OLMAMIŞTIR.MAĞDURİYETİMİZİN BİR AN ÖNCE GİDERİLMESİNİ RİCA EDERİZ.

  ORHANGAZİ MAH.ERAY SK.

 2. Sayın yetkililer.75.Yıl Mahallesi Prf.Dr.Mehmet KAPLAN sok no 265 önünde Çöp konteyneri istiyoruz..Çöpleri belirli yere topluyoruz ama köpek ve kediler her tarafa dağıtıyorlar.253,255,257,263,265,267,269,271,254,256,258,264 nolu hanelere hitap etmektedir.Konteyner olmayınca rastgele yerlere konan çöpler dağılıyor ve çok kötü görüntü oluşturuyor.
  Ugur Mumcu caddesi üzerindeki 9 nolu oatobüs durağını bir direk önceye Vali Sezai UZAY sok başına alınması çok daha uygun olacak.Arka yerleşim merkezinden gelenler Sezai UZAY sokağı kullanıyorlar hemen sokak başı en uygun yer hem geniş hem sokak başı.
  Yardımlarınızı bekliyorum Saygılarımla

 3. KIRMIZI TOPRAK MAH.ALTAN SK.’DA SUPER ONLINE ALT YAPISI BİTMESİNE RAĞMEN ASTFALT ÇALIŞMALARI TAMAMLANMADI HER YER KIRIK DÖKÜK ALTAN SK.İPEK APARTMANI ÖNÜNDEKİ KALDIRIM KIRILDI ANCAK YAKLAŞIK 2 AYDIR HALA YAPILMADI ASFALT ATIKLARINDAN LOGARLAR TIKALI YAĞMUR YAĞINCA TAŞIYOR VE HİÇ TEMİZLENMİYOR MAHALLE SÜPÜRÜLMÜYOR. ESKİŞEHİRİN MERKEZ MAHALLELERİNDEN BİRİNDE BÖYLE GÖRÜNTÜLER UTANÇ VERİCİ. MAĞDURİYETİMİZİN GİDERİLMESİNİ RİCA EDERİZ.

 4. Çankaya mah. Göcmenevlerinde bulunan dernek lokalinin onunde bulunan caddede fiber kablo yapilmasindan sonra cadde uzerinde bulunan hicbir elektrik lambalari yanmamaktadir ve ayrica kazmis olduklari cukurlarida duzgunce kapamamislardir. Bu konuyla ilgilenmenizi rica ederim. Saygilarimla

 5. 71 Evler mahallesinde sürekli elektrik kesintileri yaşanmaktadır.İlgili birimlerin bir an önce durum ile ilgilenip problemin giderilmesini ve mağduriyetin bir an önce giderilmesi istiyoruz.

 6. Hamam yolu parkının yeni düzenleme çalışmaları sırasında otamatik sulama vanaları vefıskiyeleri sökülmedi.Mütahit firma kepçelerle havuz taşlarını söküp naklediyorlar.Otamatik vanaların tanesi 50 ile 90 tl arasında otomatik fiskiyelerin fiatı da 30 ile 50 tl arasındadır .Hamam yolunun başından sonuna kadar yüzlerce otamatik vana ve yüzlerce otamatik fiskiye vardır.Şu ana kadar sökülmedi yetkililerin gözünden kaçtığını sanıyorum ama geç kalmış sayılmazsınız .Milyonlarca tl nin çöpe gitmesine lütfen müsade etmiyelim.Bir fiskiyenin sökülmesi 10 saniyeyi almaz.

 7. Ben Çankaya Mahallesi İspir sokak ta oturuyorum . Bizim burada çöp bidonlari yok sokağı mizda sadece 1 kişi yakiyo herkez doğalgaz kullanıyor . Sırf soba yakildigi için getirilmiyor o zaman neden bizden çöp vergisi alıyorsunuz ben çöp bidonlari nin getirilmesini istiyorum .

 8. SAYIN BAŞKANIM VE ZABITA AMİRLERİM BU BİZİM ARİFİYE MH POSTANE SOKAĞIN DURUMU NASIL OLACAK DUBA KİLİTLERİ KİLİTLENMİYOR ÇARŞIDAKİ DUBALARIN HEPSİ KİLİTLENİYOR BİZİM BU SOKAĞI KİLİTLEMİYORLAR BU POSTANE SK TA ARAÇLAR DEVAMLI PARK YAPIYORLAR DUBALARIN AÇIK OLDUĞU SAATTE NEDEN BU ARAÇLAR BURADA PARK YAPIYORLAR GENELLİKLE ASYA HALININ OLDUGU SOKAĞIN DUBASI KİLİTLENMİYOR TELEONLA ARADIGIMDA HAVA ŞARTLARINDAN DİYORLAR GÖREVLİLER HAMAM YOLUNUN VEYA ÇARŞI İCİNDEKİ DUBALAR KİLİTLENİYOR DA BİZİM SOKAK NEDEN KİLİTLENMİYOR HAMAM YOLUNDA HAVA ŞARTLARI FARKLIMI BUNU ANLAMADIM BİRDE GÖREVLİNİZ ESNAFIN KENDİSİNE KİLİTLERİ VERMEMELERİNİ RİCA EDERİM SAYGILARIMLA

 9. Kapalı pazar yerinde esnaf tehlikeli tavırlar sergiliyor. Müşterileri bir daha pazar yerine gelmemesi için tehditler hakaretler ki bunları kadınlara daha çok yapıyorlar. Tezgah başından bir şey almadan gitmeye kalkarsanız saldırıya uğruyorsunuz. Buna komşu esnafta dahil oluyor. Şahit olduğum olayda iki bayanın üzerine yürüdü 15 kadar pazarcı. Ve pazarcının müşteriye değilde müşterinin pazarcıya saldırdığına dair şahitlik yapacaklarını söylediklerini duydum. Koca pazarda bu saldırganlara dur diyecek tek yetkili yoktu. Ne tüketici hakları temsilcisi ne de zabıta vardı. Belediyenin pazar yerinde vatandaşın can güvenliği yok . Tezgah altından bıçağı palayı çıkaran saldırıyor. Sözle ve gözle tacizleri yetmezmiş gibi fiziksel şiddet yapmaya başladılar. Pazara gitmeye korkar olduk. Pazarcı TERÖRÜ’den bizleri kim koruyacak

 10. Kurtuluş mahallesi ilk sokak içinde türk telekom tarafından yapılan çalışma bitmesine rağmen söktükleri sokak taşlarını öylece bırakıldı sokak çamur ve tozdan geçilmiyor .böyle bir durum bu sokakta oturan insanlara layıkmıdır.

 11. yediler parkındaki yeni düzenleme neye göre yapılıyor.şehir içinde insana soluk alacak alan bırakılmıyor. Parkın her iki tarafına da 2 beton yığını ,bu nasıl park alanı.Çevreci bir belediye nasıl böyle bir planı hayata geçirir.Park denilince insanın aklına yeşil alan gelir.Odunpazarı belediyesine hiç yakıştıramadım.Nasıl bir anlayış.Her şeye parasal açıdan bakmayın lütfen…Soluk almak istiyoruz.Estetikten yoksun bir plan

 12. sayın yöneticilerim gök meydan mah. sarmaşıklı sok .no :29/4 de oturmaktayım .oturmakta olduğumuz apartmanın yanında bulunan boş arsa ya devamlı gündüz ve gece saatlerinde çöp atılmakta mevsim yaz dönemi olduğundan sağlık açısında mikrop ve pis koku içinde yaşamak durumunda kalmaktayız . durumu daha önceleri de bildirdim fakat geçici çözümler sonrasında aynı işlemler tekrarlanmak durumunda .siz saygı değer yöneticilerimden kalıcı çözüm bulunmasını rica ederim. örneğin.( boş arsanın önünün kapatılası.) duvar ile kapatılması durumunda çöp atılmasının, bina duvarlarına gereksiz çevre ve görüntü kirliliğine neden olan istenmeyen yazıların yazılması önlenmiş olacaktır. Saygılarımla.iyi çalışmalar dilerim.

 13. 30.11.2017 saat 11.10 da odunpazarı belediye otobüslerinin toplanma alanı (sgk önü) resmen bir vahşete sahne oldu. belediyenin çalışanları sokak köpeklerini öyle vahşice araçlarına dolduruyordu ki… içler acısı. bir çalışan boynuna halka geçirmiş, diğeri köpeği tek ayağından havaya kaldırıyor ve köpeğin gözünden yaşlar geliyor. nasıl bir çalışma ahlakı nasıl bir vicdan? belediyenin şikayet hatları hiçbir şekilde ilgilenmiyor.. çalışanlar (aynı köpekleri toplayanlar gibi) ruhsuz ve ilgisiz. eskişehire hiç yakışmayacak sahnelere sebebiyet verdiğiniz için yazıklar olsun #odunpazarıbelediyesi yazıklar olsun sizin ahlakınıza yazıklar olsun vicdanlarınıza..

 14. Sayın Yetkililer;
  Gökmeydan mah. Canay Sk. Şeker blokları D blok önündeki bodrum kat girişi kaldırım üzerinden olması nedeniyle kaldırımda ilerlemek mümkün olmuyor. Şehit Yusuf Tuna Güzey İlkokulu öğrencileri için tehlike arz etmektedir. Bir veli olarak kaldırıma bu alana içi kapak yapılması yada sizlerin tarafından bir çözüme kavuşturulmasını tarafıma bu konuda bilgi verilmesini önemle rica ederim.

 15. Yediler Parkı’ndaki ağaçların kalan ağaçlar kuruyor 5 tane cam ağacı solduuu kurudu köklerinin üstüne beton attılar su alacakkk toprak yokkk olan olduuu yedıler cay bahcesı oldu para kazanmak isteyenler başardı ama lütfen ağaçları sulayın kalanlarda ölmesin Lütfen kuruyan çam ağaçları için bakım özel bir alaka gösterirseniz çok memnun olurum

 16. Yediler Parkı’ndaki cam kurtarın lütfenParka yapılan saçma tahtaları her gün yakıyorsunuz ağaçları da her gün sulamanız gerekmez mi gölgesi olmayan bir parkta ne yaparsanız yapın kim oturur sizce

 17. Gökmeydan mahallesi sinangil sokak no 7 kaldırım taşla dolu biran önce ilgilenmesini istiyoruz kaldırımda yürüyemiyoruz adam sahiplenmiş kaldırımı her yerine taş koymuş yetkililerin dikkatine lütfen biran önce ne yapılması gerekiyorsa yapın…

 18. Kurtuluş Mh. Vatan Cd. ile Tabakhane Köprüsünün kesiştiği yerdeki karpuz sergisinden her gece sabaha kadar yüksek seste müzik yayını yapılıyor, uyuyamıyoruz! Geregini rica ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı