Tepebaşı Belediyesi Şikayet Hattı

Tepebaşı Belediyesi ile ilgili paylaşmak istediğiniz sorunları, yaşadığınız problemleri tepebaşı belediyesi şikayetleri, istek ve önerileri başlıklı bu içerikten dile getirebilirsiniz.

Tepebaşı Belediyesi, vatandaşların sorunlarını çözebilmek için 7/24 hem WhatsApp hem de Mavi Masa üzerinden sizlerden gelen şikayetleri ve istekleri değerlendiriyor.

Mavi Masa Şikayetleri Dinliyor!

Tepebaşı’nda oturan vatandaşların sorunlarını daha hızlı bir şekilde iletmesi için kurulan bu birimler ile şimdiye kadar birçok sorun giderilmiş, yüzlerce, binlerce takdir ve teşekkür mesajı alınmıştır.

Dileyen vatandaşlar direkt olarak tepebaşı belediyesi mavi masa telefon numarası “444 44 26” üzerinden irtibata geçebilirler. Veya online olarak www.tepebasi.bel.tr adresinden de şikayet formu oluşturarak sorunlarını iletebilirler.

Tepebaşı Belediyesi Whatsapp Numarası

Eğer sorunlarınızı SMS olarak iletmek isterseniz telefonunuzun WhatsApp uygulamasından “0 532 131 30 32” numaralı hatta sürekli olarak ulaşabilir, sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Bu arada belediyenin mavi masa şikayetleri ile hafta içi hergün mesai saatleri içerisinde direkt olarak personeline direkt ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Tepebaşı Belediyesi Şikayetleri

Varsa eğer tepebaşı belediyesi şikayet / teşekkür mesajlarınızı dilerseniz Şikayet Kutusu‘ndan da vatandaş ile paylaşabilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün